Sanatcı Güvenliği

Sanatcı Güvenliği

Sanatcı Güvenliği

Kamu kişiliklerinin özel gereksinimlerine (yıldızlar, aktörler, şarkıcılar, sporcular, modeller, vb.) uyarlanmış bir kişisel yakın koruma hizmetidir.

Ünlüler için yakın koruma sağlamak, düşünebileceğinden çok daha karmaşık bir projedir. Yılların tecrübesine sahip olarak bunu anlıyoruz ve herhangi bir engelin nasıl çalıştığını ve yönetileceğini biliyoruz.

Ünlü yakın korunması, her zaman yıldızlarına yaklaşmak isteyen kalabalığın veya hevesli bireylerin yönetimini içerecektir ve bu nedenle, yakın koruma personelimiz kibarca davranma konusunda deneyimlidir ancak etkili bir şekilde bu senaryolara hâkimdir.

Sanatçı güvenliği, organizasyon vb. tüm etkinliklerde bizlerden sertifikalı aynı zamanda emekli Polis Özel Harekât personelinden oluşan tam anlamı profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Personellerimiz, uzak doğu spor teknikleri ve silah eğitimlerinde dereceli olup her biri alanında uzmandır.

Canınızın, malınızın ve ailenizin güvenliğinde kendi canlarını hiçe sayarak sizleri ; can pahasına koruma ; anlayışı ile çözümler sunup profesyonel koruma personellerimizden 365 gün Türkiye ve dünyanın her noktası için hizmet alabilirsiniz.